UMBRA - Bezdotykowy (sensorowy) dozownik do mydła, srebrny, OTTO

330265-047

Produkt niedostępny

179,00 zł

Zapytaj o dostępność!

Powiadom mnie o dostępności!


Zobacz nasze rabaty

-5%: 400 - 699 PLN

-7%: 700 - 999 PLN

-10%: 1000 - 1999 PLN

-12%: 2000 - 2999 PLN

-15%: powyżej 3000 PLN

Powyższe rabaty dotyczą produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i są naliczane automatycznie przez nasz system podczas składania zamówienia. Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: "Zapytaj o rabat".
ProducentUMBRA
Wykonanietworzywo sztuczne
Kolorsrebrny
Wymiary9,5 x 22,2 x 10,8 cm
Pojemność177 ml

Funkcjonalny dozownik na mydło z czujnikiem sensorowym serii OTTO. Został wyposażony w specjalny czujnik - wystarczy podstawić dłonie, aby wypłynęła określona porcja mydła lub płynu do naczyń (ok 2 ml = jedna porcja) - działanie urządzenia zasygnalizuje delikatne niebieskie światełko. Atutem jest fakt, że nie dotyka się dozownika, przez co mycie rąk jest bardziej higieniczne. Dozownik posiada specjalne nóżki, które zapobiegają ślizganiu się i chronią blat przed porysowaniem, natomiast niewielki wizjer pozwala kontrolować ilość płynu w dozowniku. Dozownik jest bardzo prosty w napełnianiu i czyszczeniu, sprawdzi się w każdej łazience i kuchni, będzie również ciekawym elementem dekoracyjnym. Zasilany 4 bateriami AAA.

(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
*(wymagane, aby otrzymać odpowiedź)
Wykonanietworzywo sztuczne
Kolorsrebrny
Wymiary9,5 x 22,2 x 10,8 cm
Pojemność177 ml

1. Jak kształtują się całkowite koszty złożonego zamówienia?

Całkowite koszty zamówienia to koszt zamówionych produktów + koszt transportu/kuriera.
Jeżeli suma zamówienia przekracza 300,00 zł, koszty dostawy leżą po naszej stronie 

2. Po jakim czasie mogę spodziewać się otrzymania zamówienia i jaki jest czas jego realizacji?

Dokładamy wszelkich starań, aby czas oczekiwania na zamówione produkty był możliwie najkrótszy. Zazwyczaj wynosi on około 5 dni roboczych od momentu złożenia zmówienia.  Wyjątkami są okresy wzmożonej ilości zamówień bądź sytuacje, w których wybrany produkt nie jest dostępny w magazynie. Wówczas okres ten może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji niezwłocznie poinformujemy Cię o dokładnym terminie dostawy.

Produkty powiązane