Koszyk

Zegary

Zegary

Wybór odpowiednich dodatków do domu to proces niełatwy. Trzeba wziąć pod uwagę wiele elementów. Dlatego poszukując właściwego modelu zegara do swojego salonu czy sypialni, będziemy zwracać się ku klasycznie lub nowocześnie zaprojektowanym modelom. W dobie przemyślnych architektonicznych projektów zorganizowania i uporządkowania przestrzeni każdy wymagający klient szuka jednak czegoś więcej. Aby ułatwić Państwu zadanie, postanowiliśmy przedstawić kilka oryginalnych i nowatorskich zegarów, które można idealnie dopasować do pozostałych dodatków w domu. W naszej ofercie można znaleźć zegary do powieszenia na ścianach oraz tradycyjne budziki do postawienia na szafkach nocnych. Z pewnością znajdą Państwo zegar spełniający Państwa wymagania, który będzie zajmował szczególne miejsce jako dodatek w domu.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com