Koszyk

Wazony

Wazony

Salon to poza sypialnią oczywiście, ulubione miejsce do odpoczynku każdego domownika. Warto więc zadbać o to, aby dodatki do domu były jego częścią i dopełnieniem. Jednym z nich może być wazon. To na pozór zwykłe naczynie przeobraża się w małe dzieło sztuki
dzięki pomysłom kreatywnych projektantów. Mnogość kształtów, materiałów i kolorów daje bardzo szeroki wachlarz możliwości, które ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. W każdym domu raz na jakiś czas goszczą kwiaty wspaniale podkreślające nasz salon. To niewątpliwie jeden z wielu powodów, dla których powinniśmy zainteresować się tym naczyniem. Wazony znajdują swoje miejsce nie tylko w salonie – to także dodatki do pozostałych pomieszczeń w domu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Znajdują się w niej wazony, które zachwycają swoim pięknem.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com