Koszyk

Świeczniki i świece

Świeczniki i świece

Świeczniki oraz świece są jednym z tych akcesoriów do domu, które silnie oddziałują na przestrzeń. Dlatego niezwykle istotną kwestią jest ich odpowiednie dobranie do wystroju. Jako że stanowią także nieodzowny element każdego udanego wieczoru we dwoje, warto zaopatrzyć się w kilka ich rodzajów. W dzisiejszych czasach możemy wybierać spośród wielu modeli o ciekawych kształtach – jedne charakteryzują się stylem nowoczesnym, inne natomiast klasycznym. W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria o niepowtarzalnym designie, które dopełniają przestrzeń, zdobiąc stoły salonów oraz jadalni w domu czy w ogrodzie. Dzięki ich różnorodności można znaleźć świece i świeczniki zarówno dopasowane do wystroju, jak i do okazji. Oryginalną propozycją okazują się także świeczniki ścienne oraz lampiony coraz częściej stosowane jako akcesoria ogrodowe na werandach i altanach.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com