Koszyk

Ramki na zdjęcia

Ramki na zdjęcia

Podczas urządzania domu warto wybrać akcesoria, które staną się jego dopełnieniem. Należy zwrócić uwagę na to, aby pasowały one zarówno do stylu pomieszczeń, jak i do siebie Jednym ze stałych elementów wystroju są ramki na zdjęcia. Ustawione na półce, biurku lub przy kominku wśród innych akcesoriów ocieplają wizerunkowo pomieszczenie, a także pozytywnie wpływają na atmosferę panującą w domu. W naszej ofercie znajdą Państwo niepowtarzalną kolekcję ramek, uchwytów do zdjęć, stelaży do kolażu i ekspozytorów zdjęć, które w delikatny sposób podkreślą nie tylko aranżację pomieszczenia, ale także wyjątkowość fotografii. Mogą one stać się atrakcyjnym akcesorium w domu lub biurze, które w elegancki sposób wyeksponuje zdjęcia bliskich czy artystyczne kolaże. Nasze oprawy do zdjęć charakteryzują się unikalnym stylem i niebanalnymi rozwiązaniami.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com