Koszyk

Akcesoria do kominka

Nieodzownym elementem luksusowych aranżacji są kominki. Nie tylko nadają one pomieszczeniu wytwornego charakteru, ale także służą jako dodatkowe ocieplenie domu. Kominki są niezwykle funkcjonalnym akcesorium, które często zajmuje centralne miejsce w salonie i skupia wokół siebie domowników. Można na nich położyć ramki na zdjęcia czy świeczki, które dodatkowo wizualnie ocieplają pomieszczenie. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kominki dekoracyjne, jak i niezbędne dodatki do każdego domowego kominka. Zaprojektowane przez kreatywnych designerów cechują się nowoczesnym stylem, który łatwo dopasować do wystroju danego wnętrza, dzięki minimalistycznym akcentom. Dodatkowo mogą Państwo znaleźć w tej kategorii stojaki oraz pojemniki na drewno, a także zestawy kominkowe i ekrany wykonane z wysokiej jakości materiałów.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com