Koszyk

Akcesoria do salonu

Jeśli szukają Państwo sposobu na udaną aranżację wnętrza, warto zwróć uwagę na odpowiednie dodatki, które wypełniają i ocieplają puste przestrzenie w domu. Dziś każdy liczący się projektant przywiązuje do nich ogromną uwagę, co przekłada się również na wiele nietuzinkowych projektów wnętrz. Dzięki dodatkom do domu można uczynić daną przestrzeń nie tylko atrakcyjną wizualnie, ale także funkcjonalną. Jednym z bardziej interesujących akcesoriów są nietypowe pufy, które mogą Państwo odnaleźć w naszej ofercie. Te nowatorskie modele opatrzone znakiem markowym SITTING BULL są niezwykle wygodne, a spośród mnogości deseni bezproblemowo uda się dobrać je do aranżacji pomieszczenia. Nasza oferta w zakresie artykułów i dodatków dekoracyjnych stale się powiększa, wobec czego zachęcamy do regularnego jej sprawdzania.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com