Koszyk

Gazetniki

Gazetniki w ofercie naszego sklepu pomogą uporządkować przestrzeń w Twoim salonie. To nie tylko funkcjonalny gadżet – dzięki ciekawemu designowi stanowią atrakcyjny dodatek wyposażenia nowoczesnego domu. Ich forma została zaprojektowana w sposób ułatwiający wkładanie, segregowanie czy wyciąganie czasopism. Liczne przegrody pozwalają oddzielić od siebie gazety o różnej tematyce oraz przeczytane od nieprzeczytanych. Dzięki ergonomicznym kształtom można umieścić je praktycznie wszędzie: w salonie czy przedpokoju. Futurystyczny design elegancko komponuje się z innymi dodatkami do domu. Oferowane przez nasz sklep gazetniki podzielone zostały na modele do powieszenia na ścianie oraz postawienia na podłodze, dzięki czemu mogą Państwo wybrać dla siebie dogodniejszy wariant. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem w tej kategorii.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com