Koszyk

Dodatki do salonu

Dodatki do salonu

Salon jest miejscem odpoczynku oraz licznych spotkań, warto więc zadbać o jego wystrój w każdym aspekcie, zaczynając od oświetlenia, a kończąc na drobnych akcesoriach. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne dodatki do salonu, a także całego domu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której mieszczą się m. in. zegary, ramki na zdjęcia, świeczniki, wazony, gazetniki oraz akcesoria kominkowe. Ich unikalny design w prosty sposób można dopasować do każdej aranżacji, dzięki czemu osiągalna stanie się kreacja spójnego obrazu architektonicznego pomieszczenia. Akcesoria te cechują się wysoką jakością oraz wytrzymałością. Ich obecność w salonie nie tylko urozmaici wnętrze, ale także znacząco ułatwi nam życie poprzez uporządkowanie licznych dodatków do domu.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com