Raeder: Filiżanka z podstawką Stars 0,75 ml C90072

C90072

89,00 zł

Zapytaj o rabat!

Zapytaj o ten produkt

Zapytaj o produkt

* wymagane pola


Towar dostępny, wysyłka w ciągu 2-7 dni.

Zobacz nasze rabaty

-5%: 400 - 699 PLN

-7%: 700 - 999 PLN

-10%: 1000 - 1999 PLN

-12%: 2000 - 2999 PLN

-15%: powyżej 3000 PLN

Powyższe rabaty dotyczą produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i są naliczane automatycznie przez nasz system podczas składania zamówienia. Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: "Zapytaj o rabat".
ProducentRAEDER
Wykonanieporcelana
Kolorbiały
WymiaryŚrednica: 6 cm Wysokość: 5,5 cm Pojemność: 75 ml

Filiżanka z podstawką STARS marki Raeder, dzięki ręcznemu wykonaniu i delikatnemu tłoczeniu wprowadzi magiczny, zimowy nastrój do jadalni i kuchni. Klasyczna forma ozdobiona na zewnętrznej części wypukłymi pięcioramiennymi gwiazdkami, jedna z nich znajduje się także wewnątrz - na dnie filiżanki. Dołączona do zestawu podstawka również posiada identyczne wytłoczenie. Dzięki szerokiemu uchwytowi, korzystanie z filiżanki jest wyjątkowo komfortowe.
Filiżanka Stars wpisze się w stylistykę eleganckiej kuchni i jadalni, w której przeważa biała porcelana. Produkt z pewnością okaże się trafionym prezentem w okresie jesienno-zimowym dla każdego. Filiżanka Stars została wykonana ręcznie.

(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
*(wymagane, aby otrzymać odpowiedź)
Wykonanieporcelana
Kolorbiały
WymiaryŚrednica: 6 cm Wysokość: 5,5 cm Pojemność: 75 ml

1. Jak kształtują się całkowite koszty złożonego zamówienia?

Całkowite koszty zamówienia to koszt zamówionych produktów + koszt transportu/kuriera.
Jeżeli suma zamówienia przekracza 300,00 zł, koszty dostawy leżą po naszej stronie 

2. Po jakim czasie mogę spodziewać się otrzymania zamówienia i jaki jest czas jego realizacji?

Dokładamy wszelkich starań, aby czas oczekiwania na zamówione produkty był możliwie najkrótszy. Zazwyczaj wynosi on około 5 dni roboczych od momentu złożenia zmówienia.  Wyjątkami są okresy wzmożonej ilości zamówień bądź sytuacje, w których wybrany produkt nie jest dostępny w magazynie. Wówczas okres ten może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji niezwłocznie poinformujemy Cię o dokładnym terminie dostawy.