Koszyk

Dodatki w promocyjnej cenie

Ten dział zawiera w sobie wszystkie dodatki do domu, lampy nowoczesne oraz akcesoria do łazienek, kuchni i ogrodu, które zostały przecenione. Promocje dotyczą również ofert sezonowych, np. świątecznych. Dzięki różnym przecenom mogą Państwo nabyć nasze artykuły znacznie taniej, nie obawiając się, że są one uszkodzone czy wybrakowane. Warto śledzić tę kategorię na bieżąco, a w tym celu zachęcamy do założenia konta na naszej stronie, przez co będą Państwo regularnie informowani o najnowszych promocjach w naszym sklepie bez konieczności wchodzenia na stronę internetową. Dzięki zapisaniu się do naszego newslettera jako pierwsi będą Państwo poznawać również nasze nowości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami także w wielu innych kategoriach, w których znajdą Państwo najnowsze dodatki do domu, lampy czy akcesoria do kuchni, ogrodu i łazienek.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com