Koszyk

Żyrandole

Żyrandole

Salon pełni funkcję nie tylko miejsca spotkań domowych, ale także oficjalnych. Z tego względu należy szczególnie zadbać o jego wygląd oraz funkcjonalność. Oprócz drobnych dodatków do domu, bardzo ważnym elementem jest odpowiednie oświetlenie. Jednym z najlepszych rozwiązań są nowoczesne żyrandole, które mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu. W ich wyborze warto kierować się nie tylko oszczędnością energii, ale także walorami estetycznymi. Proponowane powyżej nowoczesne żyrandole charakteryzują się wyrafinowaniem oraz elegancją. Dzięki innowacyjnym pomysłom ich montaż nie sprawia problemów. Zapewniają one optymalne oświetlenie nawet dużych pomieszczeń, a do tego można w nich zastosować żarówki energooszczędne oraz lampy LED. Wielość różnorodnych wariantów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com