Koszyk

Lampy wiszące

Lampy wiszące

Lampy wiszące stanowią ten rodzaj oświetlenia w domu, który znacząco wpływa na wystrój mieszkania. Ten nowoczesny element dekoracyjny idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Możliwość regulacji zawieszenia czy stopnia oświetlenia to jedynie niektóre z jego licznych zalet. Warto zwrócić uwagę na to, że obecnie bardzo modne jest zastosowanie lamp wiszących centralnie nad stołem, co pozwala optycznie zmniejszyć zbyt dużą powierzchnię. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo odnaleźć lampy wiszące w formie klasycznej (żyrandole), a także współczesnej. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich wieloletnią sprawność. Lampy wiszące oferowane przez nasz sklep można łatwo dobrać do stylu pomieszczenia ze względu na ich różnorodność stylistyczną. Odpowiednie zastosowanie abażurów chroni oczy przed nadmierną intensywnością światła.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com