Koszyk

Oświetlenie sufitowe

Oświetlenie sufitowe

Nowoczesne oświetlenie sufitowe charakteryzuje nie tylko funkcjonalność, ale także wysokiej klasy estetyka będąca efektem pracy i oryginalnej wizji projektantów. Jego wybór jest idealnym rozwiązaniem dla niskich pomieszczeń, w których zastosowanie lamp wiszących mogłoby przeszkodzić w swobodnej komunikacji. Dzięki płaskiej konstrukcji oświetlenie sufitowe nie ogranicza naszej swobody. Jako elegancki dodatek do pomieszczeń delikatnie podkreśla ich charakter i spójnie łączy się z pozostałymi elementami aranżacji. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć oświetlenie sufitowe, które opiera się na technologii LED. Zastosowanie takiego rozwiązania skutkuje możliwością dostosowania barwy światła do potrzeb klienta i jednocześnie oszczędzania energii. Ponadto oświetlenie to odznacza się wysoką jakością materiałów oraz łatwym montażem.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com