Koszyk

Lampki biurkowe i nocne

Lampki biurkowe i nocne

Do mniejszych rozmiarowo rodzajów współczesnego oświetlenia należą lampy stołowe oraz biurkowe. Zazwyczaj funkcjonują one jako wygodny dodatek do podstawowego źródła światła. Lampki te powinny posiadać ergonomiczne wymiary, co gwarantuje ich dostosowanie do rozmiarów stolików nocnych czy biurek. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na intensywność światła, jakie oferują i dobrać tę, która będzie najbardziej korzystna. Lampki stołowe i biurkowe dostępne w naszym asortymencie odznaczają się nowoczesnym lub klasycznym stylem oraz przemyślanymi rozwiązaniami znacznie ułatwiającymi korzystanie z nich. Niektóre modele posiadają regulowaną wysokość stojaka oraz reflektora, co umożliwia odpowiednie nakierowanie światła. Wykorzystanie żarówek energooszczędnych lub LED wpływa nie tylko na oszczędność energii, ale także wolniejsze nagrzewanie się żarówki.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com