Koszyk

Lampy stojące

Lampy stojące

Lampy stojące są niezwykle wygodnym sposobem na delikatne oświetlenie nowoczesnego domu. Posiadają wiele zalet przy zastosowaniu w sypialni oraz salonie: tworzą romantyczny nastrój, dzięki intensyfikacji światła w jednym miejscu nie przeszkadza się śpiącej osobie, a także stanowią dodatkowe oświetlenie w przypadku osób o słabszym wzroku. Oprócz podstawowej użyteczności, wiele z tych nowoczesnych lamp posiada regulowany stojak czy możliwość dobrania intensywności oświetlenia. Wiele osób traktuje lampy stojące jako elegancki oraz nowoczesny element wystroju, który niezwykle łatwo dopasować do aranżacji. W naszej ofercie znajdują się lampy do salonu o różnorodnych kształtach oraz stylach, które wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Projekty innowacyjnych designerów są niezwykle oryginalne, a przy tym użyteczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem w tej kategorii.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com