Koszyk

Kinkiety

Kinkiety

Zastosowanie kinkietów to niezwykle elegancki sposób na oświetlenie tych miejsc w domu, które nie wymagają intensywnego światła. Najczęściej tego typu nowoczesne lampy znajdują zastosowanie w korytarzach oraz przedpokojach, gdzie tworzą nieco ezoteryczny klimat. Ponieważ w wymienionych wyżej miejscach zazwyczaj brakuje przestrzeni, kinkiety posiadają niewielkie rozmiary i są pozbawione wymyślnej formy, co sprawia, że cechuje je uniwersalność dekoracyjna. W asortymencie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć wiele modeli tych nowoczesnych lamp. Możliwość zastosowania w nich technologii LED czy żarówek energooszczędnych korzystnie wpływa na trwałość kinkietów oraz oszczędność prądu. Lampy te stanowią luksusowy dodatek do każdej aranżacji wnętrza, a ponadto ich niewielkie rozmiary gwarantują możliwość montażu w dowolnym miejscu.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com