Koszyk

Oświetlenie

Oświetlenie

Jednym z ważniejszych elementów prawidłowego funkcjonowania domu jest oświetlenie. W tej kategorii znajdą Państwo wiele różnych wariantów oświetlenia salonu, sypialni i innych pomieszczeń, na które składają się lampy stojące, wiszące, biurkowe, nocne i sufitowe oraz kinkiety i żyrandole. Wśród mnogości form oraz styli, w których dominuje nowoczesny minimalizm, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dzięki temu w niezwykle prosty sposób można skomponować oświetlenie całego domu, dobierając produkty do wystroju danego wnętrza. Większość z oferowanych przez nas lamp opiera się na żarówkach energooszczędnych lub LED, które wspomagają oszczędzanie energii oraz pozytywnie wpływają na wytrzymałość kloszy. Oświetlenie proponowane w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością materiału, mnogością inteligentnych rozwiązań oraz niespotykanym designem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com