Koszyk

Wieszaki na ręczniki

Wieszaki na ręczniki

Wieszaki na ręczniki, które mogą Państwo odnaleźć w naszej ofercie, skonstruowane są z wysokiej jakości materiału, który zapewnia ich wieloletnią trwałość. Minimalistyczny wygląd oraz innowacyjne rozwiązania zaproponowane przez kreatywnych projektantów bez problemu dostosujemy do każdej aranżacji oraz swoich potrzeb. Idealnie nadają się one do zastosowania zarówno w dużej, jak i niewielkiej łazience, ponieważ można je umieścić w dowolnym miejscu. Dzięki nietrudnemu montażowi szybko uda się nam przymocować wieszaki na ręcznik, a w dodatku możemy mieć pewność, że nie będą one spadały pod wpływem ciężaru ręczników czy innych dodatków do łazienki. Ich zastosowanie przyczyni się do szybkiego wyschnięcia mokrego materiału w higieniczny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem w tej kategorii.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com