Koszyk

Uchwyty na papier toaletowy

Uchwyty na papier toaletowy

Uchwyt na papier toaletowy to akcesorium łazienkowe, na które zwykle nie zwracamy większej uwagi. Zwykle chcemy, by było uniwersalne, łatwe do zamontowania i wygodne do korzystania. Tymczasem uchwyty mogą stanowić niebanalną, praktyczną ozdobę pomieszczenia. Wystarczy podejść do tematu kreatywnie. Tak też temat ten ujęli w swych pomysłach designerzy uchwytów, które znajdą Państwo w naszym sklepie. Ich nowoczesny koncept z przewagą minimalizmu jest praktyczny, zajmuje niewiele miejsca w łazience, a do tego stanowi eleganckie akcesorium łazienkowe. Uchwyt można ustawić w dowolnym, korzystnym dla nas miejscu. Wysoka jakość materiałów zapewnia wieloletnią używalność. Uchwyty i stojaki na papier toaletowy zapewniają wygodne zakładanie i zdejmowanie. Ponadto warto zwrócić uwagę na nieskomplikowany montaż tego typu akcesoriów łazienkowych, które można znaleźć w naszej ofercie.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com