Koszyk

Szczotki do toalety

Szczotki do toalety

Szczotki WC to jeden z najbardziej potrzebnych akcesoriów łazienkowych. Mimo to jego obecność powinna pozostać niezauważalna, dlatego minimalizm, praktyczność oraz ergonomiczne wymiary stanowią najbardziej pożądane cechy szczotek. Ponadto warto zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których są wykonywane, ponieważ ona również znacząco wpływa na wygodę i długość użytkowania. Ważna jest również łatwość czyszczenia zarówno toalety, jak i samej szczotki. To akcesorium łazienkowe powinno być umiejscowione tak, aby nie rzucało się w oczy, a równocześnie postawienie go dość blisko toalety uchroni nas od wycierania zachlapanej podłogi. Dlatego w ofercie sklepu szykownydom.com znajduje się wiele szczotek WC, które w sprytny sposób rozwiązują ten problem. Charakteryzuje je wysoka jakość oraz wygoda w używania, a ich minimalistyczny design pasuje do wielu aranżacji.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com