Koszyk

Pojemniki do łazienki

Pojemniki do łazienk

Wśród najbardziej przydatnych akcesoriów łazienkowych znajdziemy rozmaite pojemniki. Możemy w nich umieścić płatki kosmetyczne, chusteczki, perfumy, kosmetyki etc. W świetny sposób organizują one przedmioty codziennego użytku, oszczędzając przy tym maksymalną ilość przestrzeni. Dzięki nim mamy pewność, że nic się nie wyleje, nie spadnie czy stłucze. Z pojemników niezwykle łatwo możemy wyciągać akcesoria łazienkowe o przeróżnych kształtach. Kolejną ich zaletą jest niewątpliwie wyszukany minimalistyczny design, który możemy dopasować do każdego wystroju wnętrza oraz innych akcesoriów łazienkowych. Zastosowane w pojemnikach sprytne rozwiązania sprawiają że korzystanie z akcesoriów łazienkowych jest czystą przyjemnością. Wysoka jakość materiałów, z których wykonano pojemniki dostępne w naszej ofercie, gwarantuje ich wieloletnie użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem tych akcesoriów łazienkowych.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com