Koszyk

Kosze na pranie

Kosze na pranie

Kosze na pranie to dodatek do łazienki, w którym najczęściej chowamy brudne ubrania. Jednak wygląd wcale nie musi zdradzać jego przeznaczenia. Eleganckie, a przede wszystkim ergonomiczne kosze na pranie mogą stanowić świetny dodatek w przestrzeni łazienkowej, ale także w innych pomieszczeniach, np. w garderobie. Wiele z nich wyposażonych jest w wieko, które zabezpiecza dom przed niemiłymi zapachami oraz ukrywa brudne rzeczy przed naszym wzrokiem. Całość jest zatem zamknięta, ale równocześnie przepuszcza powietrze. Dodatkowo odpowiednie uchwyty ułatwiają przenoszenie kosza z miejsca na miejsce. Wysoka jakość materiałów zapobiega szybkim zniszczeniom. Połączenie świetnego wyglądu z funkcjonalnością to jedna z największych zalet tych dodatków do łazienek. Projekty znanych designerów dostępne w naszej ofercie z pewnością zachwycą niejedną osobę.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com