Koszyk

Mydelniczki i dozowniki na mydło

Mydelniczki i dozowniki na mydło

Wśród najchętniej nabywanych akcesoriów łazienkowych są dozowniki na mydło. Nie tylko o wiele lepiej się prezentują niż mydło pozostawione w oryginalnym opakowaniu, ale także chronią zlew przed zabrudzeniem. Pozwalają zachować maksimum higieny, a do tego są estetycznym akcesorium łazienkowym. W przypadku mydła w płynie, dobrej jakości akcesorium łazienkowe zapobiegnie jego nadmiernemu wylewaniu, jest także bardziej higieniczny, ponieważ płyn nie wysycha na zewnątrz. Natomiast podstawki na mydło w kostce umożliwiają mu prawidłowe wyschnięcie, dzięki czemu nie zostawia ono nieestetycznego osadu na zlewie. Niewątpliwie wielką zaletą tych akcesoriów łazienkowych jest ich łatwe czyszczenie. W ofercie sklepu szykownydom.com znajdą Państwo minimalistyczne i eleganckie dozowniki na mydło, wśród których znajdują się również dozowniki zawieszane na ścianie. Zachęcamy do zaznajomienia się z projektami nowoczesnymi i niezwykle praktycznymi.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com