Koszyk

Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe

Niemal w każdej łazience możemy odnaleźć dodatki usprawniające naszą pielęgnację. Dzięki ich praktyczności zdołamy oszczędzić wiele miejsca, a także sprawić, że łazienka stanie się bardziej higieniczna. Elegancki wygląd to jedna z największych zalet dodatków do łazienek w asortymencie sklepu szykownydom.com. Nowoczesny oraz oryginalny design nadaje pomieszczeniu stylu. Niewątpliwie każdy z nas lepiej się czuje, kiedy wchodzi do zadbanej łazienki, w której dodatki oparte na minimalizmie nie przeszkadzają, a wręcz pomagają nam w codziennym życiu. Większość z nich możemy dowolnie dopasować do każdego wystroju wnętrza, ponieważ są one uniwersalne i nieskomplikowane w montażu. Wyjątkowy design sprawia, że stanowią zarówno dodatek praktyczny, jak i ozdobny w łazience. Zostały zaprojektowane dla osób ceniących luksus, prostotę, a także funkcjonalność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem akcesoriów łazienkowych w naszej ofercie.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com