Koszyk

Dodatki do łazienek

Dodatki do łazienek

Łazienka pełna jest rozmaitych przydatnych akcesoriów. Nieważne, czy pomieszczenie to jest małe, czy duże, zawsze znajdzie się miejsce na kilka ważnych dodatków takich jak na przykład dozownik do mydła. Dlatego ta kategoria bogata jest w luksusowe i oryginalne akcesoria łazienkowe. Wiele eleganckich projektów zachwyca wysoką jakością materiałów oraz nietypowym wyglądem. Sprytne rozwiązania, jakie tu zastosowano, zachęcają do zakupów osoby lubiące połączenie estetyki i praktyczności. Wiele z tych akcesoriów łazienkowych można bez problemu dostosować do każdej aranżacji. Sprawiają one, że wystrój nabiera charakteru luksusowego oraz niezwykle dobrze zagospodarowanego przestrzennie. Ponieważ sporo z proponowanych przez nas dodatków zajmuje niewiele miejsca, a można je świetnie wykorzystać do optymalizacji przestrzeni. Świetnie zagospodarowane miejsce ułatwia korzystanie z nawet niewielkiej łazienki.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com