Koszyk

Akcesoria dla barmanów i smakoszy win

Akcesoria dla barmanów i smakoszy win

W tej kategorii znajdą Państwo wiele akcesoriów niezwykle przydatnych zarówno w domu, jak i w barze. Piękne karafki, korki do wina czy stojaki zachwycają nie tylko swoją praktycznością, ale także designem. Stanowią idealny symbol naszych czasów, w których to połączenie jest priorytetem. Bez problemu można je dopasować do każdej aranżacji. Wiele z nich może zatem stanowić świetną ozdobę domu. Wino & Bar to kategoria dodatków do kuchni i baru, w której wiele przedmiotów codziennego użytku przedstawiono z zupełnie innej perspektywy. Efektowne korki do wina czy tłuczki barmańskie dodadzą każdej osobie animuszu, a wiele z tych dodatków będzie się elegancko prezentowało w kuchni. Idealnie nadają się one na prezent dla barmana lub konesera wina. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi akcesoriami z kategorii Wino & Bar, wśród których znajdą Państwo niezwykle oryginalne i użyteczne przedmioty.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com