Koszyk

Szklanki i kieliszki

Równie ważne jak to, co pijemy, jest to, z czego pijemy. Piękna klasyczna estetyka i minimalizm to jedne z najbardziej pożądanych cech, jeśli chodzi o szklanki i kieliszki. Powinny one dobrze trzymać się w dłoni, zajmować niewiele miejsca oraz ładnie się prezentować. Uniwersalne wysokiej jakości szklanki oraz kieliszki to niezbędny dodatek w każdej kuchni, jednak dość trudno w tej dziedzinie o oryginalność. Mimo to wielu projektantów podjęło wyzwanie i w ten sposób powstały świetnej jakości i o niespotykanym designie szklanki i kieliszki, które dodatkowo zachwycają sprytnymi rozwiązaniami. Silikonowe nakładki czy odbite od podstawki napisy to tylko jedne z niewielu ich cech. Nietypowe kształty oraz wspaniały design powodują, że szklanki i kieliszki, jakie mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, świetnie nadają się na prezent lub jako dodatek do aranżacji w kuchni. O niebo lepiej pije się herbatę, wodę czy wódkę z pięknego szła, nieprawdaż?

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com