Koszyk

Pojemniki na przyprawy

Pojemniki na przyprawy

Użyteczność pojemników na przyprawy opiera się w zasadzie na przechowywaniu i łatwym sypaniu przypraw, najczęściej soli i pieprzu. Ich design otwiera wiele możliwości: łączone lub oddzielne, ukazujące dwa przeciwieństwa, zawierające młynek, pełne humoru czy elegancji, a nawet w różnych stylach – stanowią zatem nieoceniony dodatek do kuchennej aranżacji. Nietrudno dopasować je do stylu danego pomieszczenia, a ich dzięki niewielkim rozmiarom bezproblemowo można je umieścić w każdym miejscu obok innych dodatków do kuchni. Bardzo ważne, aby były całkowicie szczelne, co zapobiegnie dostawaniu się do środka wilgoci, oraz wygodne w użytkowaniu. Wiele ciekawych i oryginalnych pojemników na przyprawy znajdą Państwo w naszym sklepie. W tej kategorii prezentujemy wysokie jakościowo pojemniki na przyprawy funkcjonujące również jako dodatki do wystroju kuchni.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com