Koszyk

Pojemniki kuchenne

Pojemniki kuchenne

Kuchni nie wyobrażamy sobie bez wielu dodatków. Jednym z nich są z pewnością pojemniki kuchenne, w których przechowywać możemy różnorodną żywność. Chroni ją to przed szybkim zepsuciem, wietrzeniem czy wysuszeniem. Przede wszystkim jednak jest to bardzo wygodny sposób przechowywania. Nie tylko nie musimy się martwić, że do środka dostanie się wilgoć, ale również łatwo wyjąć produkt z pojemnika. Ponadto wiele tego typu dodatków do kuchni posiada w swoim wyposażeniu miarki, które również wpływają na oszczędzenie naszego czasu podczas przygotowywania posiłków. Jakie produkty można trzymać w takich pojemnikach? Owoce świeże lub suszone, mąki i kasze, makarony, a nawet słodycze: domowe ciasteczka, landrynki, krówki. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć świetnie zaprojektowane pojemniki – dodatki kuchenne, które są estetyczne, przejrzyste i łatwe w użytkowaniu. Wysoka jakość materiałów i szczelne zamknięcie pomagają zachować świeżość żywności.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com