Koszyk

Podkładki pod szklanki i tace

Podkładki pod szklanki i tace

Podkładki i tace są tym rodzajem dodatków do kuchni, którego stale używamy. Pierwsze z nich pomagają nam ochronić stoły i blaty przed zabrudzeniami. Powinny być łatwe w czyszczeniu i dopasowane pod względem rozmiaru. Tace natomiast to dodatek, który często przenoszony jest z kuchni do salonu czy sypialni, dlatego powinny być odpowiedniej wielkości, a także minimalizować ryzyko zsunięcia się naczyń. Dwie cechy, które łączą tace i podkładki to konieczność posiadania świetnego designu oraz wygoda użytkowania. Tego typu dodatki do kuchni są stale w użyciu i często szybko się niszczą. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć podkładki i tace najwyższej jakości, które nie tylko są wykonane z wytrzymałych materiałów, ale także cechują się unikatowym designem. Z pewnością zachwyci Państwa wygoda ich użytkowania, a także oryginalny wygląd, który można dopasować do wielu aranżacji.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com