Koszyk

Nakrycie stołu

Nakrycie stołu

Odpowiednie nakrycie stołu to konieczność w każdym domu. Obecnie klasyczne zestawy są coraz częściej zastępowane przez nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania. Nie tylko ze względu na świetne dopasowanie do dzisiejszych potrzeb – ogromne znaczenie ma tutaj estetyka, która sprawia, że sztućce mogą stanowić świetny dodatek do aranżacji w kuchni. Wystarczy spojrzeć na niektóre projekty dostępne w naszej ofercie, by się o tym przekonać. Oryginalne widelce, łyżeczki czy obrączki na serwetki o minimalistycznym oraz futurystycznym kształcie zachwycą amatorów nowoczesnego designu dodatków do kuchni. Do tego wieloletnią trwałość zapewniają im materiały o wysokiej jakości. Idealnie wyprofilowane rączki można dowolnie dostosować do każdej dłoni. Sztućce te nadają elegancji każdemu nakryciu, dzięki czemu stanowią również idealny prezent. Ponadto ich funkcjonalność opiera się na dostosowaniu do konkretnych typów potraw: owoców morza, oliwek, espresso.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com