Koszyk

Misy i patery na owoce

Misy i patery na owoce

Misy i patery na owoce są jednymi z najbardziej uniwersalnych naczyń. Często używamy ich do mieszania, jedzenia czy przechowywania żywności. Przygotowywanie posiłków w miskach jest łatwe, szybkie, a do tego wygodne. Często goszczą one na naszych stołach kiedy przyjeżdżają goście, dlatego ich wygląd jest równie ważny, co funkcjonalność. W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne modele misek, które wspaniale prezentują się jako dodatki do kuchni. Można w nich przechowywać słodycze, owoce czy słone przekąski. Mimo nietypowego designu łatwo je dopasować do każdej aranżacji wnętrza. Misy i patery – kosze na owoce jako niezbędne dodatki do kuchni mogą zatem zachwycać oryginalnym projektem stworzonym przez kreatywnych designerów. Ich przechowywanie również nie stanowi problemu dzięki pomysłowemu podejściu do kwestii oszczędzania przestrzeni w kuchni.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com