Koszyk

Kubki

Kubki

Naczynia, z których na co dzień korzystamy są przede wszystkim praktyczne. Obecnie jednak coraz większą uwagę zaczynamy przykładać także do wyglądu dodatków do kuchni. Lubimy jeść potrawy ładnie podane i pięknie wyglądające. Kubki to jedno z tych kuchennych akcesoriów, z których korzystamy najczęściej. W sklepach można znaleźć kubki wykonane z przeróżnych materiałów, o rozmaitych kształtach i wzornictwie. Mimo to bardzo trudno o oryginalne naczynia – zazwyczaj te dodatki do kuchni są produkowane hurtowo. Dlatego w sklepie szykownydom.com znajdą Państwo eleganckie projekty pomysłowych designerów, które cechują się właśnie oryginalnością. Ich piękno polega na odejściu od schematu i potraktowaniu kubka nie tylko jako naczynia, z którego pijemy, ale bardziej jako aranżacyjnego dodatku do kuchni. Dzięki temu otrzymaliśmy świetne połączenie funkcjonalności i estetyki.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com