Koszyk

Kosze na śmieci

W wielu polskich domach typowym miejscem przeznaczonym dla kosza na śmieci jest szafka pod zlewem w kuchni. Zazwyczaj staramy się ukryć resztki, które nieestetycznie wyglądają, dlatego tego typu dodatki do kuchni są umieszczane w szafkach. Wrzucanie śmieci do kosza tak umiejscowionego może być jednak nieco utrudnione. Warto wybrać taki pojemnik, który ułatwi nam wsypywanie do niego resztek. W asortymencie sklepu szykownydom.com znajdą Państwo specjalnie wyprofilowane kosze na śmieci, do których można bezproblemowo wrzucić odpadki. Ich zaletą jest także elegancki wygląd. Takie pojemniki umieszczone w szafce pod zlewem, pod stołem czy w kącie, prezentują się bardzo elegancko, dlatego idealnie pasują nie tylko jako dodatek do kuchni, ale także do pozostałych pomieszczeń. Nasze kosze na śmieci w prosty sposób można dopasować również do innych dodatków do kuchni znajdujących się w naszej ofercie.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com