Koszyk

Karafki

Karafki

Karafka łączy w sobie dwie cechy – jest równocześnie eleganckim dodatkiem do kuchni oraz idealnym naczyniem na alkohol i wodę. Ta nietypowa ozdoba została doceniona już w starożytności, a i dziś pozostaje symbolem klasy i wyrafinowania. Każdy napój z niej nalewany, czy to woda, wódka, brandy, czy wino, smakuje o wiele lepiej. Ma na to wpływ oczywiście wygląd – często ozdobnego tradycyjnego kryształu lub też nowoczesnego naczynia. Współczesne karafki jako dodatki do kuchni charakteryzują się przede wszystkim wygodą użytkowania. Wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, np. klapkę chroniącą przed wylaniem. Mogą stanowić świetny prezent dla wielbicieli nowoczesnych dodatków do kuchni. Karafki, które można kupić w sklepie szykownydom.com, z pewnością zachwycą niejedną osobę. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem w tej kategorii.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com