Koszyk

Kosze na pieczywo i jajka

Kosze na pieczywo i jajka

Chrupkie pieczywo z jajkiem na miękko dla wielu z nas jest podstawą lub dodatkiem do diety. Wiele osób zwraca uwagę na to, w jaki sposób jest ono podawane, dlatego dobrze byłoby posiadać elegancki dodatek do domu, jakim jest kosz na pieczywo/jajka. Nie musi on posiadać dużych rozmiarów, jednak istotne jest, aby skutecznie chronił chleb przed kurzem i wysychaniem. Stylowy kosz na pieczywo sprawdzi się także jako dodatek do kuchni. Położony na stole będzie służył jako funkcjonalna ozdoba. Ponadto świetnie sprawdzi się podczas odwiedzin gości. Wystarczy odpowiednio ułożyć w nim pieczywo – idealnie je podtrzyma i zabezpieczy przed wyschnięciem. Zachęcamy do zakupu oferowanych przez nas eleganckich dodatków do kuchni, jakimi są kosze na pieczywo.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com