Koszyk

Akcesoria do kawy i herbaty

Akcesoria do kawy i herbaty

Poranne picie kawy lub herbaty to dla wielu niemal rytuał. Właśnie dlatego warto zadbać o całą otoczkę tej czynności. Piękne zestawy do przyrządzania kawy i herbaty sprawią, że cały proces będzie przyjemniejszy. Wśród dodatków do kuchni mogą Państwo znaleźć m. in. dzbanki, zaparzacze czy filiżanki. Można potraktować je również jako wspaniały dodatek do domu. Ich design łączy w sobie nowoczesność i tradycję, dzięki czemu łatwo przyrządzimy ulubiony napój, a także nie zatracimy jego wyjątkowości. Akcesoria do herbaty i kawy, które znajdują się w naszej ofercie, idealnie nadają się na spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi. Starannie zaprojektowane pozwolą w prosty sposób przyrządzić dany gatunek herbaty lub kawy, a ponadto uwydatnia ich smak. Chociażby z tych powodów warto poważnie zastanowić się nad zakupem akcesoriów do kawy czy herbaty, które znajdują się w naszym sklepie.

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com