Koszyk

Dodatki do biura

Dodatki do biura

Biuro jest przestrzenią, w której potrzebujemy wiele akcesorii ułatwiających nam pracę oraz w elegancki sposób podkreślających charakter pomieszczenia. Minimalizm łączący w sobie funkcjonalność i estetykę jest w tym wypadku bardzo wskazany. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć akcesoria biurowe charakteryzujące się właśnie powyższymi cechami. Wysokiej jakości długopisy, tablice magnetyczne czy podstawki na telefon nie tylko usprawnią naszą pracę, ale także pozytywnie wpłyną na wizerunek biura. Połączenie praktyczności podstawowych narzędzi niezbędnych w biurze oraz wyrafinowanego stylu zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu nie tylko uda się oszczędzić czas i miejsce, ale również podkreślić prestiż gabinetu luksusowymi akcesoriami. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.


Najchętniej kupowane

captcha

* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Wszystkie dane osobowe pozostają poufne

na przetwarzanie moich danych... Więcej

Rabaty nawet do 15%

% Specjalna oferta rabatowa! %

Każde zamówienie premiowane jest odpowiednim rabatem.*

5%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy  500 pln
10%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 1.500 pln
15%  RABAT, jeśli zamówienie przekroczy 3.000 pln

Powyższy rabat dotyczy produktów oświetleniowych (poza produktami marki Azzardo, Zuma Line) i naliczany jest on automatycznie poprzez nasz system podczas składania zamówienia.
Na wszystkie inne produkty udzielamy rabatów indywidualnych, dlatego zapraszamy do skorzystania z opcji: Zapytaj o rabat!

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w soboty w godzinach 10:00 - 14:00


+48 / 604 484 743


sklep@szykownydom.com